CONVOY TRUCK SHOP nabízí nejlepší sněhové řetězy na trhu za rozumnou cenu. Řetězy jsou vyrobené ze speciální slitiny oceli, jsou kvalitní a pozinkované. Vyrábí se pro různé typy vozů a velikosti kol.
Instalace sněhových řetězů je velmi snadná a rychlá. Ceny jsou velmi nízké, doba dodání velmi rychlá a spolupráce fajn. Navíc je zde možnost vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodů, ale to se většinou ani nevyužije, jelikož sněhové řetězy od společnosti CONVOY TRUCK SHOP jsou velmi kvalitní a bytelné. Kopírují zimní pneumatiky a pomohou se dostat ze sněhové kalamity. Sněhové řetězy jsou lehké a EU-kvalifikované. Jedná se o Diamond-běhoun.

sníh auto

Sněhové řetězy 215 70 r16 se určitě vyplatí mít v zimě anebo koncem podzimu či začátkem jara, kdy může nasněžit a vozovka bude dost pokrytá sněhem či různě zledovatělá. Ne vždy totiž postačí mít kvalitní zimní pneumatiky. Sněhové řetězy jsou navíc velmi skladné a nezaberou tolik místa a snadno pro ně najdete místo například u osobního automobilu v kufru a pokud máte třeba kamion, v pohodě pro ně místo také najdete. Nezaberou příliš místa a někdy mohou být skvělým pomocníkem v určité nepříjemné situaci. Ne vždy si užíváme sněhu.

sněhové řetězy

A pokud se zrovna dostanete na zasněženou a zledovatělou silnici, dálnici či jinou vozovku, sněhové řetězy vám budou super pomocníkem. Bez sněhových řetězů byste mohli čelit nebezpečí. Díky sněhovým řetězům v dané situaci bude váš kamion či vaše auto mnohem lépe ovladatelné a také bude mít výrazně kratší brzdnou dráhu. Je pravda, že sněhové řetězy nejsou zákonem dané, aby byly součástí vybavení vozu jako třeba lékárnička, ale určitě se vyplatí. Je dobré se za jakékoli situace a jakéhokoli počasí dostat z místa A do místa B. A právě díky sněhovým řetězům se pojistíte, že když bude hodně sněžit a podobně, že vaše cesta bude naprosto bezpečná.