Ženské tělo dokáže navodit tolik rozkoše, stačí jen chtít a vědět, co si s ním počít. Nebudete pak potřebovat ani Viagru na recept a další syntetické přípravky, maximálně se vám mohou hodit bylinky, s nimiž udržíte testosteron na potřebné výši a setřesete ze sebe stres, který otravuje život, a měli bychom se také snažit jej nekompromisně potlačovat.

Ústa – co dovede žena svými ústy zvládnout za milostné techniky, je obdivuhodné. Snažte se pečovat lépe o své tělo, co se týče pohybových aktivit i hygieny, aby z něj měla požitek a mohla vám předvést něco ze svého repertoáru. Budete překvapeni, co nejen orální sex, ale i předehra laskání jazykem erotogenních zón dokáže.

nahá žena

Ňadra – ženská ňadra jsou dalším divem světa, alespoň tak se o nich vyjádřil Pavel Nový v komedii 20. století „S tebou mě baví svět“. Muži z nich přímo šílí, a to se na ně jen dívají na fotografii, natož mít je přímo před sebou, pohrávat si s nimi, vnímat z nich tělesné teplo a také energii a vzrušení, které v průběhu laskání prsty a jazykem přichází. Hrajte si s ňadry i v rámci předehry, zaslouží si to.

dívka v posteli

Vagína – víte, že mnoho mužů vzrušuje dámské spodní prádlo, přitom jsou považování za fetišisty? Ve skutečnosti to fetišismem zavání jen tehdy, pokud se nezajímají o ženu, které patří. Přirozená vůně a chuť vagíny (zdravé dívky) je pro muže signálem vhodnosti partnerky pro plození zdravých dětí a v takovém případě je pro ně orální sex skutečným požitkem.

To ale není vše – nezapomínejte na další erotogenní zóny na ženském těle. Velký význam má pupík, některé ženy při jeho dráždění dosahují orgasmu. Podobného výsledku lze docílit i zaměřením pozornosti na chodidla, stačí je jemně masírovat, čímž se uvolní mnoho tělesných i energetických blokád a navodí silné erotické vzrušení. Výrazné je to zejména na patě a pod prstní kostí, což vám mohou potvrdit i zkušení maséři reflexní terapie, protože zde se nachází reflexní body genitálií a srdce.