Patříte k ženám, které si nedovedou představit, že by vyšly z domu, aniž by byly elegantní, které mají na sobě vždy sukni nebo šaty dle poslední módy, jejichž šatník zabírá nejednu celou stěnu nebo mají přímo v bytě svou šatnu a počet bot by vydal na menší obuvnictví? Nebo patříte k těm, které mají jedny rifle a pár triček a jsou maximálně spokojené? Pravděpodobně bude většina žen někde uprostřed.

elegance

Každá žena se občas oblíkne za dámu, do večerní róby se šperky a užije si večer v divadle nebo na plese, ale zároveň ví, jak se oblíknout pohodlně a prakticky třeba do kanceláře. A každá žena také ví, nebo by měla vědět, co jí sluší.

Pokud nemáme úplně ideální postavu, neměly byste volit oblečení, které na naší postavě zvýrazní, co by mělo být spíše schováno. Pokud si nejste jistá a chcete obnovovat váš šatník, není od věci se domluvit se stylistkou, kterou nabízí téměř každé obchodní centrum ve větším městě a nechejte si od ní poradit s výběrem. Když si pohlídáte akce obchodního centra, může být tato služba i grátis. Někdy se nevyplatí nechat si radit kamarádkou, i když to kamarádka může myslet dobře.

Je však pár kousků universálního oblečení, se kterým nemůžete udělat chybu ať máte jakoukoliv postavu, a to jsou legíny. Legíny totiž jsou základní oblečení, tzn. že to není oblečení, které budete nosit jako svrchní, ale tvarující legíny určitě doplníte sukní, šátkem, nebo polodlouhou halenkou a s tím, jaké doplňující svršky si k legínám pořídit, s tím vám pomůže zkušená stylistka.

elegance

Ať už patříte k ženám, které jsou rády za princezny nebo k těm, co volí sportovní módu a pohodlné oblečení, záleží jen na vás, v čem se cítíte dobře. Naštěstí žijeme v době, kdy není dáno společenskými konvencemi, jestli musíte mít sukni nebo můžete nosit kraťasy, takže oblečte se do čeho chcete, záleží jen na tom, abyste byla spokojená a cítila se komfortně.