Máte rádi starý, konvenční nábytek ve stylu starožitností či retro, anebo dáváte přednost praktičnosti, jednoduchosti a otevřenému terénu? Pokud patříte k té druhé skupině, je poměrně pravděpodobné, že vás budou oslovovat vestavěné skříně na míru. Jaké jsou jejich vlastnosti a čím nás mohou oslovit?

oblečení ve skříni

Všechno je na jednom místě – mít předměty denní potřeby na pěti místech v bytě, to se naběháte a nahledáte. Není snad jednodušší mít všechno pohromadě? Stačí posunout dveře do strany a máte přehled, kde se co nachází. Rychleji se ráno obléknete, zbytečně se nezdržujete a také se méně stresujete. Snáze si také můžete zvolit oděv pro dnešní den tak, aby se vše k sobě hodilo, protože pokud je vše na jednom místě, lépe svým zrakem přehlédnete, co se hodí k vámi vybrané košili, která kravata, které kalhoty, které ponožky, které boty, případně, co se lépe hodí ke sportovnímu stylu – k tričku, mikině, kalhotám a bundě.

vestavěná skříň na míru

Nezaplácnete si ložnici ani obývák – vestavěné skříně na míru v Praze sten-skrine.cz je celkem rozumné nechat umístit do předsíně či pod schodiště a na další podobná místa prostor, které nejsou vyloženě obytné, jako dobývací pokoj, ložnice apod. Tím pádem vám zůstanou tyto prostory více otevřené a vzdušné a můžete je lépe využít pro odpočinek a relaxaci, např. je více doplnit pokojovými rostlinami či dekorativními předměty. Je známo, že zejména ložnice by měla být velmi vzdušná a kromě postelí a nočních stolků, stropních svítidel a lampiček případně rostlin by tu nemělo být nic jiného.

Posuvné dveře otevřete dvěma prsty – představte si, že jdete směrem ke skříni s vědomím, že do ní uložíte plnou náruč vyžehlených triček. Skříň je zavřená a vy jí potřebujete nejprve otevřít, ale je pro vás obtížné uvolnit dlaň alespoň jedné ruky. U posuvných dveří vystačíte s vystrčeným loktem, který jemně zapřete o desku dveří a posunete je do strany. Toto by u křídlových dveří nešlo. Další výhodou posuvných dveří je, že nezaclání v prostoru před skříní, nebudete o ně zakopávat kotníkem či kolenem a bude tam i víc místa.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup