Máte dostatečné velkou zahradu a nevíte čím vyplnit váš prostor? Kupte si zahradní trampolínu s ochrannou sítí. Velká trampolína má průměr tři sta šedesát šest centimetrů. Konstrukce je z pevného ocelového materiálu. Nohy trampolíny tvoří písmeno „U“ a tím zajišťují stabilitu celé trampolíny. Skákací plocha je odolná vůči UV záření a je připevněna pružinami ke konstrukci. Celkový počet pružin je sedmdesát dvě uvnitř i venku. Pružiny jsou kryty odolným polyesterovým materiálem. Zakrývá je a brání tak nehodě, která by nastala při špatném skoku.
dvě trampolíny
Kolem dokola trampolíny je ochranná síť, která je na jedné straně přizpůsobena pro vchod dovnitř a východ ven. Ten je opatřený zipem a ochrannými svorky. Děti se tak dostanou v bezpečí ven i dovnitř. Bezpečnost na trampolínách je dána certifikátem. Trampolíny se vyrábí ve více barvách. Můžete mít červenou, modrou nebo zelenou. Trampolína 366 https://www.goodjump.cz/trampolina-366-cm-s-ochrannou-siti má nosnost do sto osmdesáti kilogramů. Můžou skákat jak děti tak i dospělí. Trampolína může sloužit jako odreagování po náročném pracovním dnu nebo jako zábava pro děti. Mohou se naučit skvělé skoky, salta i jedinečné triky. https://www.babyweb.cz/tipy-triky-63 Vhodné pro hyperaktivní děti, které mají nadbytečnou energii. Dostatečně se vyblbnou a unaví se.
děti nad trampolínou
Trampolíny se hodí i pro soukromníky, jako součást dětských hříští u restaurací nebo u rychlého občerstvení. Úžasná zábava na dětské oslavy. Je to skvělí způsob, jak zabavit malé raubíře a u toho se v klidu najíst nebo se pobavit s kamarády. Na trampolínu se vleze víc dětí na ráz. Dostanou se na čerství vzduch a prospějí tak svému tělu. Posílí svalstvo na nohou a zádech. Nekazí si oči u televize, mobilního telefonu, tabletu a počítače. Pro děti je to jedinečný způsob, jak se zabavit a něco nového se naučit. Vhodné k rozvíjení pohybu u dětí a budoucím koníčkům, jako jsou parkurové skákání nebo akrobatické činnosti.