Autožárovky h1, které používáte do předních světel, nejčastěji jako dálková, mlhová anebo potkávací světla, jsou pro pohodlnou a bezpečnou jízdu zcela esenciální. Bez nich byste totiž nebyli schopni vidět při horších světelných podmínkách na cestu, a naopak nikdo by nebyl schopný ani vidět vás. Určitě je tedy nezbytné mít nainstalovány kvalitní žárovky, a co víc, mít jich také pár v rezervě neboli v povinné výbavě. Jak vyhlášky přikazují, rozhodně byste měli disponovat náhradní sadou. Toto nařízení respektujte nikoliv jen díky vidině poměrně mastné pokuty, ale hlavně také z důvodu bezpečí.
toyota světlomet

Na světelném toku a napětí záleží

Pokud nakupujete autožárovky poprvé, tak jste dost možná lehce zmatení z celé řádky nejrůznějších technických specifikací. Budeme se vám snažit ty nejzásadnější přiblížit a vysvětlit jejich význam. Začneme světelným tokem. Ten charakterizuje, jak moc intenzivní světlo bude, čím více lumenů, tím větší intenzita. Pokud chcete opravdu kvalitní osvětlení, nevolte hodnotu nižší, než je 1500 lumenů. Pozor si dejte i na napětí. Do osobních vozů nesmíte instalovat kusy s vyšším napětím, než je 12 V. Rozhodující je i příkon. Tato hodnota se nejčastěji pohybuje okolo 60 W, a to je zcela v pořádku. Žárovky s nižšími hodnotami určitě nekupujte.
náhradní lampa

Osram je záruka kvality

Při výběru je dobré nepodceňovat také výrobce. Samozřejmě, že si můžete za pár korun koupit nějaká neznačková svítidla. Opravdu vám to ale za ten risk stojí? Mnohem efektivnější, jak z hlediska ceny, tak z hlediska praktičnosti, bude zainvestovat do kvalitnějších autožárovek h1od ověřeného a spolehlivého výrobce, který vyrábí kvalitní produkty s výbornými recenzemi. Jedním z nejoblíbenějších výrobců na trhu je aktuálně Osram, tedy významná německá společnost, která expandovala do celého světa. Svítidla této značky jsou velmi populární, a to hlavně díky tomu, že za nízkou cenu můžete získat opravdu kvalitní produkty, které vám budou spokojeně sloužit, respektive svítit, mnoho let.

1/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup