Co třeba plastová obálka?
Pakliže se rozhodnete tímto způsobem ochránit své zboží, rozhodně nebudete litovat. Jedná se o spolehlivý obal, který má v praxi mnoho výhod. A jistě oceníte i to, jak dobře se vám s ním bude manipulovat.
Manipulace s polypropylenovými pytlíky se s běžnými papírovými krabicemi nedá srovnávat. Pytlíky jsou lehké, a to jediné, co musíte udělat pro zabalení vašeho zboží, je přelepit samolepicí klopu, takže je to hračka, trvá to maximálně několik vteřin. Naopak takovou krabici musíte poskládat, přelepit, převázat provázkem. Je těžká, neforemná, obsahuje nejen zboží, ale také mnoho vzduchu.
plastové pytlíky s kořením
A všichni moc víme, že pokud jde o doručování, tak se platí za váhu a za rozměry balíčku. Takže když zvolíte obal, který mnoho váží a je zbytečně rozměrný, bude vás taková zásilka stát peníze navíc.
Naopak igelitové pytlíky se obsahu balíčku dokonale přizpůsobí, jsou pružné, a přesto pevné, takže nehrozí jejich protržení. A co je důležité, jsou dokonale voděodolné, takže ať už venku sněží, prší, anebo budou pobývat ve vlhkém skladu, nic je nemůže ohrozit.

Nechte si vyrobit obaly na míru!

Pokud jde o igelitové sáčky, tak je opravdu z čeho vybírat.
Mohou mít různé rozměry, máte širokou škálu možností, jaké typy zvolit. A pokud náhodou ve výčtu nenaleznete ty pravé, tak si je neváhejte objednat na míru, i to je možné. Navíc jsou pro vás k dispozici i typy s praktickým odnosným uchem, což ocení každý, kdo svou zásilku ponese v ruce z pošty domů.
modrá nákupní taška, ilustrace
Můžete volit také z různých barev. Standardně je vnitřní strana černá a vnější bílá, takže se jedná o diskrétní provedení, protože dovnitř nikdo neuvidí. Ovšem vnější strana může mít klidně i jiné barvy, záleží na tom, čemu dáváte přednost.
A aby toho nebylo málo, můžete si vybrat i tloušťku pytlíku podle druhu zásilky, jakou budete nejčastěji odesílat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup