Výstup na Praděd

Toužíte po tom zavítat do krajiny Hrubého Jeseníku a poznat na vlastní kůži, jaké ? to je sledovat okolní krajinu pod sebou z nejvyšší hory Moravy, z Pradědu? Máte možnost to provést v podstatě kdykoli, protože rozhledna na Pradědu je přístupná celoročně, a je zde také celoroční provoz restaurace. Co byste však měli nejprve udělat, ještě než se rozhodnete zajistit si ubytování, je porozhlédnout se po sociálních sítích, zejména po YouTube, a vyhledat si nějaké informace resp. videozáznam, jak to tam vlastně vypadá, co vás čeká, na co se připravit, a zda vůbec dovolená v Jeseníkách bude stát za to.

kanál YouTube

Videa z YouTube byste si měli stáhnout k sobě na mobilní telefon, tablet nebo notebook, protože každý zajímavý příspěvek je zde v ohrožení. Nemáte zkrátka nikdy jistotu, že jej jeho vlastník nestáhne, nebo že nebude dostupný z jiných důvodů. Pokud není video přímo vaše, nemáte také žádná práva s ním nakládat, jako vlastník.

krása Jeseníků

Jak na stahování videí Stahuj videa, vám poradí odkazy na jejich stahovače. Výhodou je, že si video můžete bezplatně stáhnout i bez postihu, a budete-li jej mít jen pro svou osobní potřebu a nebudete jej publikovat pod svým jménem, tato činnost je legitimní a zcela legální.

Bílá Opava

Vrátíme-li se ještě k tématu nejvyšší hory Moravy, mohlo by vás zajímat, že k vrcholu vede velmi atraktivní turistická trasa podél kaňonu řeky Bílá Opava. Jsou zde k vidění krásné peřeje a vodopády a procházka vzhůru je velmi romantická a nabíjí energií. V okolí tekoucí řeky je také mnoho zdraví prospěšných záporných iontů.

Na YouTube je k dispozici mnoho různých příspěvků, které vám Bílou Opavu přiblíží, abyste měli bližší představu o tamní přírodě a turistické trase. Možná, že někdo publikuje na YouTube i mapování trasy šest kilometrů dlouhé naučné stezky Bílá Opava, kde je k dispozici celkem třináct tabulí s popisem všeho podstatného, co vás v této souvislosti může zajímat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup